ایمیل: info@dsafeiran.com
تلفن: 50-02166752448

رضایت شما هدف ما است!

رضایت شما هدف ما است!

گروه مدیریتی گاوصندوق دیپلمات با مسئولیت محدود تبریک صمیمانه خود را به همه مشتریان گاوصندوق دیپلمات عرض می نماید.

از سال 1982، ما در ایمنی، کیفیت،و حمل و نقل دریایی در بازارهای جهانی شهرت بالایی کسب کرده‌ایم. ما معتقدیم که چنین موفقیت بزرگی از علایق همه مشتریان گاوصندوق دیپلمات به این محصولات به دست آمده و این امر تشویقی صمیمانه برای ما می باشد.

همانطور که در آرم شرکت مشهود است، ما گسترش رابطه تجاری با مشتریان را بر مبنای اصل اعتماد به یک قانون تبدیل کرده‌ایم. اعتماد فلسفه مدیریتی ما برای برآورده‌ نمودن هدف جلب رضایت مشتری است. ما به طور مداوم به دنبال چگونگی به حداکثر رساندن رضایت مشتری در زمینه کیفیت و خدمات هستیم .

برای نیل به این اهداف شرکت، توسعه محصولات را ادامه دادیم و بهبود کیفیت را بر اساس ماموریت شرکت ارتقا دادیم. به علاوه، هیچگاه پیگیری مداوم برای یافتن منابع بیشتر احتمالی برای محصولات جدید و بهبود کیفیت را قطع نمی‌کنیم.

با وعده محصولات پیشرفته‌تر، تحویل سریع‌تر و خدمات متنوع، ما انتظار پشتیبانی همیشگی شما از گاوصندوق‌های دیپلمات را داریم.

ما آرزو داریم همه مشتریان گاوصندوق‌های دیپلمات به موفقیت تجاری بیشتری برسند و پیروز باشند.


تاریخچه

مروری بر گاوصندوق‌های دیپلمات

در سال 1982 یک شرکت گاوصندوق در بوسان کره، به نام شرکت گاوصندوق دیپلمات تأسیس شد. در آن زمان که همه تولیدکنندگان محلی گاوصندوق در خواب عمیقی بودند، گاوصندوق دیلمات پا به عرصه گذاشت و با این وجود به سرعت رشد کرد و به سرپرستی تجارت تولیدکنندگان گاوصندوق ضد حریق در کره رسید.
دفتر مرکزی و کارخانه گاوصندوق دیپلمات در مجموعه صنعتی نوکسان در بوسان قرار دارد که پارک صنعتی بسیار مدرنی است. گروه گاوصندوق های دیپلمات فعالیت‌های تجاری خود را در سراسر جهان مدیریت می‌کند و همه انواع گاوصندوق‌ را در سراسر جهان با اعتبار بسیار بالا عرضه می‌نماید.
گاوصندوق دیپلمات در افزایش محصولات جدید، بهبود و نوآوری با بهره گیری از مهارت‌ها و تکنولوژی‌های جدید توقف ندارد . در نتیجه 33 سال اتکا بر سیاست رضایت مستمر و بالای مشتریان ، نهایتا گاوصندوق دیپلمات برنده عنوان تولیدکننده محصولات در کلاس جهانی از دولت کره در سال 2002 شده است. این موضوع باعث افتخار و غرور همه مشتریان گاوصندوق دیپلمات و این شرکت می باشد..
محصولات حال حاضر گاوصندوق دیپلمات شامل انواع مختلفی از گاوصندوق‌ها همانند گاوصندوق‌های ضد حریق، گاوصندوق‌های ضد حریق پریمیوم، گاوصندوق‌های اطلاعات ، قفسه بایگانی ضد حریق ، گاوصندوق‌های مخصوص اتاق هتل، قفسه کلید، گاوصندوق‌های امانی، جعبه‌های امانی، قفل‌های دیجیتال الکترونیکی و هشدارها است. گاوصندوق‌های ضد حریق دیپلمات همگی در خصوص مقاومت در برابر حرارت توسط موسسه‌های مشهور جهانی مانند SP، UL، GOST و KS ارزیابی شده است. برای حفظ کیفیت در سطح بسیار بالا ما هر فرایند مدیریتی را مطابق با استاندارد ISO 9001 از سال 1996 به انجام رسانده آبم.
گاوصندوق‌های دیپلمات دارای قفل‌های دیجیتالی الکترونیکی روزآمد، امنیت و آسایش بیشتری را فراهم می‌کند و همچنین محصولات پیشرفته‌تری به صورت مداوم ارائه خواهد شد.

گواهی‌نامه‌های کیفیت و برچسب‌ها

برند دیپلمات به چه معناست؟

در فرهنگ لغت دیپلمات به عنوان شخصی تعریف شده است که نماینده یک کشور در کشور دیگر است همانند سفیر. ما گاوصندوق دیپلمات نقش سفیران را که نشان دهنده کشور کره در جهان است با محصولات با کیفیت همانند انواع مختلفی از گاوصندوق‌ها و قفسه‌های بایگانی بازی می‌کنیم.

برای برآورده‌برای برآورده‌سازی چنین نقشی، ما باید مسئول چگونگی ساختن محصولات در سطح بالا و روند مراودات با مشتریان در سراسر جهان باشیم. ما این سیاست را همواره به یاد داریم و بهترین تلاش خود را می‌کنیم تا یک تولیدکننده عالی در میان برندهای گاوصندوق‌ باشیم و رضایت مشتریان خود را به حداکثر برسانیم..

گواهی‌نامه‌های کیفیت و برچسب‌ها

گواهی‌نامه‌های کیفیت و برچسب‌ها

گاوصندوق‌های دیپلمات در آزمایش‌های حریق در موسسه‌های آزمایش حریق کلاس جهانی قبول شده‌اند.
 در کارخانه‌همچنین این محصول، در کارخانه‌ای مدرن تحت سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 در حد کیفیتی با اعتبار بالا در بازار جهانی تضمین شده است. این محصولات ضد حریق بوده و قفل‌های دیجیتالی الکترونی آنها دارای استحکام است.

آزمایش مقاومت در برابر حریق

گاوصندوق در کوره قرار داده شد 1

نمونه آزمایشی در کوره قرار داده شد. دمای 6 نقطه در داخل کوره توسط حس‌گرهای ترموکوپل بررسی شدند.

آزمایش گرمایش 2 3 4

در دمای 1010 درجه سانتی گراد، گاوصندوق در یک کوره غیرقابل نفوذ هوا از 60 دقیقه تا 120 دقیقه گرما داده شد. دماهای داخلی اجازه داده شده توسط SP و KS 150 و 177 درجه سانتی‌گراد است.

نتایج بررسی 5

آزمایش گرمایش تمام شد و گاوصندوق مورد آزمایش بیرون آورده شد تا تا بررسی شود که مواد کاغذی در داخل آن بدون سوختگی هستند. KS تعریف می‌کند که کاغذها باید قابل خواندن باشند.


شبکه های اجتماعی